UniCall Communication Group Kft. logo

Call Center Operátor/Telefonos Értékesítési Munkatárs

  • Cég neve

    UniCall Communication Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Váci utca

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kimenő telefonhívások indítása (meglévő ügyfelek), kezelése, az ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása
  • Telefonos értékesítés (étrendkiegészítő termékek)
  • Vásárlóink, ügyfeleink folyamatos tájékoztatása az új termékekről
  • Hívások utáni adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon
  • Alapszintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • Pozitív személyiség vagy
  • Magas fokú türelem és empátia jellemez

Előnyt jelent

  • Előny, de nem feltétel, ha hasonló feladatkörben szereztél már tapasztalatot.
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Az értékesítés és ügyfélszolgálati csapatok csoportvezetői arra törekszenek, hogy mindenkiből a legjobbat hozzák ki, hogy a lehető legjobb minőségű munkát és eredményt érjék el. Minden segítséget megadnak hozzá, hogy minden, akár tapasztalt, akár pályakezdő munkatársból sikeres értékesítő legyen.

  • 100%-ban bejelentett munkaviszony, minden hónap 10-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred
  • Biztonságos munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda, sokszínű csapat
  • Fix és mozgóbér (bónusz - átlátható és megszerezhető bónuszrendszer)
  • Próbaidő után Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Folyamatos betanulási lehetőség, belső tréningek
  • Segítőkész munkatársak és vezetők
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kávé és tea
  • Amennyiben Budapest közigazgatási határán kívülről érkezel,  támogatjuk a bejárásodat

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Belvárosi irodánk bővítése céljából keressük új kollégáinkat értékesítési csapatunkba.
A UniCall cégcsoport 2004-ben alakult Norvégiában, és azóta tíz országban jelen van.
Call Centerünket két összetartó csapat képezi : az Értékesítési- és az Ügyfélszolgálati csapat.
Küldetésünk, hogy minőségi termékeket és szolgáltatást biztosítsunk ügyfeleink számára.

VÁRJUK JELENTKEZÉSED magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével!

Amennyiben megfelelőnek tartunk az állás betöltésére, egy személyes interjúra fogunk meghívni ahol részletesen ismertetjük a munkakört. Ez egy kb. 30-40 perces beszélgetés lesz, ahol lehetőséged lesz megnézni az irodai környezetet is.