CAD rajzoló (Dabas)

  • Cég neve

    Wellis Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2370 Dabas, Mánteleki út 0417.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Lételemed a tervezés?  Szívesen lennél részese prémium termékek születésének? Ha szívesen kamatoztatnád a tudásod egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél, melyet már világszerte ismernek, Te vagy az, akit keresünk!

Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója

CAD rajzolónak!

Jelentkezz hozzánk, ha szívesen végeznéd az alábbi feladatokat:

  • Műszaki és termelési dokumentációk készítése
  • Standard munkautasítások készítése
  • Alkatrészek / termékek tervezése/módosítása 3D-ben
  • Szoros együttműködés a folyamatfejlesztési csoporttal

Ez a pozíció rád vár, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Minimum Szakközépiskola végzettség műszaki területen vagy technikusi végzettség
  • Műszaki rajz elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Magabiztos 3D tervezőprogram használat (Solidworks ismerete előny)
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Nyitott személyiség, proaktív, egyben csapatjátékos hozzáállás
  • Projekt-, és rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás és önálló munkavégzés a megvalósításban

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos növekedésben lévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Jól képzett kollégák, akik mindent megtesznek azért, hogy Te is fejlődhess
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Változatos feladatok
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmény a termékekre, családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Kiemelkedő bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló