C kategóriás sofőr

  • Cég neve

    AWATCH EUROTIME Kft.

  • Munkavégzés helye

    3397 Maklár

  • Fizetés

    Nettó 480e - 480e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Bővülő csapatunkba keresünk C kategóriás jogosítvánnyal, munkájára és környezetére igényes sofőrt.
Napi feladat:
7:00-8:00 megérkezni Maklárra, az autót felpakolni(targonca felrakja az árut a sofőrnek be kell békázni a 10-20 kalodát a helyére)
9:30-10:00 elindulni Tatabányára
13:00-13:30 Tatabányára megérkezni és lepakolni az árut (az autó végére kell kitolni a kalodákat ahonnan targonca leveszi, lepakolás után ugyan azon a helyen fel is pakolnak 10-20 kalodát)
13:30-14:00 elindulni Maklárra
16:30-17:00 megérkezünk Maklárra az autót lepakolni, parkolóba leparkolni és vége a napnak.

Hétfőtől-Péntekig tartó munkavégzés, DAF 18t tehergépjárművel történő munkavégzés. (klíma,ülésfűtés,automata váltó)

Elvárások

C kategóriás jogosítvány
Digitális tachográf kártya
GKI kártya

Előnyt jelent

Maklár közeli lakhely

Amit kínálunk

Minden hónap 10.-ig történő pontos bér kifizetés.
Szabad hétvége
Stabil hosszútávú munka

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 2016 óta foglalkozik belföldi árufuvarozással. Évről évre arra törekszünk, hogy egyre nagyobb sikereket érjünk el a piacon.