Bútortervező

  • Cég neve

    Bútorsziget Kft.

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • új és felújításra váró régi ingatlanok belső bútorzatának megtervezése (konyha-, nappali-, hálószoba-, gardrób- és fürdőszoba bútorok, ill. irodabútorok tervezése)
  • design kialakítása, megtervezése
  • ügyfelek tájékoztatása, kapcsolattartás
  • helyszíni felmérés
  • kooperációkon való részvétel
  • kiviteli tervek készítése (alaprajz, falnézet, metszet, csomóponti rajzok)
  • látványterv készítés
  • anyag megrendelés leadása

Elvárások

  • faipari technikus, faipari mérnök vagy bútortervező végzettség (nem kizárólagos feltétel, ha a pályázó az elvárt szakmai ismeretekkel, tudással rendelkezik)
  • AutoCAD szoftver felhasználói szintű ismerete
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat bútortervezés területén
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • precizitás, alaposság
  • megbízhatóság
  • lojalitás

Előnyt jelent

  • angol vagy német nyelvismeret
  • meghatározó, jelentős tapasztalat bútortervezés területén
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • átlagon felüli, kiemelt munkabér (szakmai tapasztalati szint alapján)
  • igényes, klimatizált munkakörnyezet
  • szabad hétvégék

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!