Bútoripari eladó

  • Cég neve

    PRO-SMART Kft.

  • Munkavégzés helye

    1224 Budapest, Dózsa György út 105.

  • Fizetés

    Nettó 450e Ft havi bér Nettó 100e Ft havi mozgóbér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Bútoralapanyag nagykereskedelemmel, bútorlapszabászattal és bútorgyártással foglalkozó cég keres bolti értékesítő kollégát.
Feladatok:

-vevők kiszolgálása (személyesen, telefonon)
-áruátvétel, beszállítókkal kapcsolattartás, árellenőrzés, rendelés
-a pozícióhoz tartozó adminisztrációs feladatok, árajánlat készítés, ügyfél-és reklamációkezelés

Értékesítendő termékek:
- laminált bútorlapok, munkalapok
- egyéb lapáruk: rétegelt lemez, mdf, osb, ck lap
- lapszabászati szolgáltatások: szabászat, élzárás, cnc megmunkálás

Munkavégzés helye:
a telephely Budapest 22. kerület, Mechanikai Művek Ipartelepen található;

Elvárások

Kérem a jelentkezőket, hogy ellenőrizzék le címet és gondolják át hogy hogyan tudnak eljutni a leendő munkahelyükre.
Elsődleges elvárások:
- bútoripari stabil, részletes áruismeret
- bútoripari területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

- hasonló területen szerzett tapasztalat
- lapszabászati, optimalizálási ismeretek
- Kulcs-Soft programban jártasság
- környékbeli lakcím

Amit kínálunk

- alapbér + mozgóbér + jutalék
- bejárási támogatás
- állandó helyszín
- szabad hétvége
- fiatalos társaság

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Pro-Smart Kft 2007-ben kezdte működését, jelenleg 22 állandó alkalmazottal dolgozunk. Három fő tevékenységi kör:
- alapanyag nagykereskedelem
- bútorlapszabászat
- bútorgyártás
Folyamatosan bővülő, fejlődő cégünkhöz szinte minden területen keresünk új csapattagokat a már meglévő, akár évtizedes múlttal is rendelkező kollégák mellé.

A "jelentkezés" gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát