Bútor értékesítő

  • Cég neve

    Sandromobili Kft.

  • Munkavégzés helye

    1041 Budapest, Erzsébet utca 46.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Bővülő csapatunkba tervező-értékesítő kollégát keresünk. Új munkatársunk elsődleges feladata az ügyfelek fogadása, prémium minőségű bútorok értékesítése, árajánlatok készítése, tervezői folyamatokban való részvétel, kiviteli tervek, konszignációk készítése, lakberendezési tanácsadás, számlázás, folyamatok koordinálása a megrendeléstől a kiszállításig.

Talpraesett, magára és munkájára igényes, kollégát keresünk, akinek nem okoz számára problémát szombati munkavégzés havi 1-2 alkalommal.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfél-orientáltság
  • Kiviteli tervek konszignációk készítése, tervek dokumentálása
  • Design, kreatív szemlélet
  • Középfokú végzettség, vagy azonos területen szerzett releváns tapasztalat
  • Nyelvtudás: Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számlázás, árajánlatok elkészítése
  • Megbízható, önálló precíz munkavégzés
  • Office programok napi szintű használata
  • Üzleties határozott megjelenés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Építész, építészmérnök, belsőépítés végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Lakberendezési tapasztalat
  • Tervező programok ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat, dinamikusan növekvő cég
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Számunka a legfontosabb az elégedett ügyfél és ehhez te vagy a sikerünk kulcsa.
Célunk, hogy szakértelmünkkel, és szorgalmunkkal, megbízhatóan dolgozzunk a lelkes és elkötelezett kollégáinkkal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatoltan küldje el fényképes Önéletrajzát.