Bútor értékesítő menedzser

  • Cég neve

    PFIFFER BÚTOR MÓR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Lehel utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelekkel személyes és telefonos kapcsolattartás budapesti mintaboltunkban, rendelésfelvétel
  • Árajánlatok, számlák, szállító levelek készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Kiállításokon való részvétel

Elvárások

  • Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat
  • Udvarias, Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Lendületes - Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság a fejlődésre, az új dolgokra

Előnyt jelent

  • Új Ügyfelek felkutatásában való jártasság
  • Bútor értékesítési tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szinten

Amit kínálunk

  • Munkafolyamatok végzése: eljárási utasítások, és kollégák támogatásával
  • Utazási költségtérítés
  • A fix béren kívül, havi elismerő jutalmazási és teljesítmény - bónusz rendszer
  • Értékesítői jutalék rendszer
  • Fejlett digitális eszközök biztosítása, saját, testreszabott vállalat irányítási rendszer, CRM, laptop, dupla monitor, mobiltelefon
  • Biztonság - Jövőkép Biztonságos jövőképet kínálunk dinamikusan fejlődő családi vállalkozásunkban!
  • Rendezett, tiszta munkahely
  • Fontos vagy: Egyenrangú munkatársként kezelünk
  • Betartjuk a megállapodásunkat
  • Nálunk számít a véleményed, ezért odafigyelünk rád és elismerjük a munkádat. Nem csak a munkahelyeden, hanem akár családi problémáidban, nem várt helyzetekben is számíthatsz ránk.
  • Karrier lehetőség: Rajtad múlik! Személyes előre lepési lehetőség. Megrendeléseink és munkáink sokszínűsége garancia arra, hogy egyedülálló szakmai tapasztalatokra tehess szert.
Munkavégzés helye: 1134 Budapest XIII. Lehel u. 4/A

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Pfiffer Bútornál olyan ügyfélközpontú szemlélettel dolgozunk, ami minden napi munkánk alapja a termékfejlesztéstől egészen az értékesítésig. Meghallgatjuk, megismerjük ügyfeleink igényeit, lakberendezési ötleteinkkel támogatjuk őket, szakértelmünket átadva közösen keressük meg a legjobb megoldást. Termékeink minőségében, a vállalt határidőben és ügyfeleink magas szintű komplex kiszolgálásában nem ismerünk kompromisszumot. Tisztán tömörfából készítjük minden bútorunkat, európa egyik legmodernebb tömörfa megmunkáló - gyártóüzemében. Elkötelezett, szakértő csapatunk 30 év tapasztalattal rendelkezik. A rönk kiválasztásától kezdve egészen a bútorok Ügyfeleink otthonában való összeszereléséig mindent egy kézben fogunk össze.

"Olyat kínálunk, ami abból van aminek látszik, ott készül ahol mondjuk, akkorra készül el amikorra ígérjük, és nagyobb érték mint gondolnánk!"

Jelentkezéskor kérjük mellékletben csatold magyar nyelvű, fényképes Önéletrajzod!