Buszvezető

  • Cég neve

    NEMZETKÖZI OKTATÁSI KÖZPONT

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Böszörményi út 21.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Leendő kollégánk munkája lesz a hozzánk érkező csoportok és egyének szállítása – a szállítandó személyek száma szerint – autóbusszal vagy személygépjárművel. Feladata időnként beszerzési ügyek intézése, a gépjárműpark üzemeltetés-karbantartás munkálataiban való közreműködés, a gépjárműpark tartozékainak napi rendszerességű mennyiségi figyelemmel kísérése (pl. motorolaj, üzemanyag, ablakmosó folyadék, stb.), hiány, rendellenesség észlelése esetén annak pótlása.
Előre tervezhető munkavégzés, túlóra esetén plusz díjazás, esetenként hétvégi munkavégzés is szükséges.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság
  • D kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Személyszállításban szerzett gyakorlat
  • Korábbi munkavégzés rendvédelmi szervnél
  • C1 kategóriás jogosítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszonyt
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Barátságos, támogató légkört és fiatalos, lendületes csapatot
  • Kedvezményes étkezési lehetőséget
  • Ingyenes sportolási lehetőséget
  • Saját gépjármű napközbeni parkoltatását őrzött parkolóban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Nemzetközi Oktatási Központ egy állami költségvetési szerv a XII. kerületben, nemzetközi rendészeti képzéseket, nyelvtanfolyamokat szervez és bonyolít le, valamint egyéb rendészettel összefüggő események, konferenciák számára is helyszínt biztosít magyar és külföldi személyek részére egyaránt.

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletraját.