Buszsofőr

  • Cég neve

    Waberer's International Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'D' kat. jogosítvány

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, munkatársat keres.

Buszsofőr

„extrákkal” a Waberer’s-nél!

Új utakon a siker felé! - Találd meg a helyedet a vezetőülésben és töltsd meg energiával a munkanapokat!

Feladataid:

  • Kormányozd a napot: Garantáld a kollégáink biztonságos és balesetmentes szállítását, pontos és precíz időzítéssel, Budapest és Ecser útvonal között.
  • Profizmus a volán mögött: Tartsd a kezedben a biztonság kormányát, legyél a KRESZ szabályainak hűséges őrzője, és tartsd karban járművedet.
  • A Busz, mint műalkotás: Ápold a 21 személyes IVECO buszunkat, és jelentsd az esetlegesen felmerülő műszaki hibákat.
  • Pontosság a papíron: Vezesd a menetlevelet tökéletes pontossággal és precizitással.
  • Több, mint sofőr: Használd ki a vezetésen kívüli idődet, és segíts be a ráktári feladatokba a vállalat Ecseri raktárában.

Amit elvárunk Tőled:

  • D kategóriás vezetői engedély
  • PÁV II. minősítést igazoló okirat
  • Érvényes GKI kártya (ha ez nincs ne csüggedj! Mi ebben is tudunk segíteni!)
  • 1-3 év tapasztalat Buszvezetésében, személyszállításban.

Előnnyel indulsz ha:

  • Gépjármű műszaki alapismeretek birtokában vagy,
  • Többéves buszvezetői tapasztalattal rendelkezel,
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakos vagy.

Amit kínálunk Neked:

  • Modern munkaeszköz: Kényelmes és új, 21 személyes új IVECO buszt vezethetsz,
  • Magas színvonalú szakmai környezet: Lehetőséged lesz átmozgatni magad legújabb raktárkomplexumunkban Ecseren
  • Stabil háttér: Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy jól prosperáló vállalatnál.
  • Versenyképes fizetés: Megbecsüljük a munkádat, és kiemelkedő, teljesen bejelentett jövedelemmel honoráljuk.
  • Barátságos csapat: Fiatalos, energikus csapatunkban örömmel fogadunk.
  • Dolgozói kedvezmény csomag: Kedvezményes telekommunikációs vállalati számlacsomag, valamint áron aluli háztartási gép beszerzés
  • Toborzási bónusz
  • Hamarosan nyit dolgozói boltunk ahol mindennapi fogyasztási cikkeket tudsz kedvezményesen vásárolni.
  • Amennyiben nem rendelkezel az autóbusz vezetéshez szükséges GKI kártyával, a cég által szervezett képzéssel támogatunk ennek megszerzésében.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.