Business development manager

  • Cég neve

    Mentors & Partners Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Munka típusa

    • Távmunka
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Mentors & Partners Group nemzetközi szinten elismert és díjazott – többek között „Financial Times FT1000 2022, 2023”, „Business Coaching Leader of the Year Europe 2021, 2022”, „The European Awards: Best Consulting Company 2022” – és Magyarország vezető mentoring cége keres munkatársat az alábbi pozícióba unikális üzleti partnere prémium piaci expanziójának támogatásához:

Feladatok:

  • Nagyvállalati, multinacionális cégekkel történő kapcsolatépítés
  • Bemutató találkozók szervezése, menedzselése
  • Döntéshozókkal történő kapcsolatfelvétel, tárgyalások
  • Komplex projektek akvirálása, menedzselése
  • Értékesítést támogató programok koordinációja, szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves szolgáltatásértékesítési tapasztalat
  • Fejlődésorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás
  • Közgazdasági szemlélet, profitközpontúság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő mentoring, értékesítést támogató háttér
  • Valódi „work-life balance” biztosítása
  • Nemzetközi szinten kiemeltnek számító jövedelmi lehetőség
  • Intenzív szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközileg egyedülálló termékek
  • Professzionális háttér, emelt szintű képzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol vagy német vagy spanyol nyelvtudás előny

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs