Business Development Consultant

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder

Szeretnéd Magyarország egyik piacvezető HR szolgáltatónál kamatoztatni meglévő tudásod, miközben bővítheted a vállalatod üzleti lehetőségeit?

Gyere és légy része dinamikus csapatunknak, ahol egy támogató, motiváló környezetben végezheted munkádat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A legfőbb feladatod a potenciális partnerek felkutatása és üzleti kapcsolatok kiépítése lesz
  • Széleskörű szolgáltatási portfóliónk személyre szabása az ügyfél igények alapján
  • Az általad képviselt kirendeltségek és a kiépített ügyfélkör projektjeinek összehangolásával és menedzselésével fogsz foglalkozni
  • Sales-esként a hatásköröd a partnerek felkutatásától a konkrét árajánlat kiadásáig terjed majd
  • A partneri találkozókon és tárgyalásokon részt vehetsz online, illetve személyes formában is

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves értekesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, amire a napi feladataid épülnek
  • Proaktivitásodat és önállóságodat hasznosítani fogod a projektjeink során
  • B kategóriás jogosítványodra szükséged lesz

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, piacvezető vállalat tagja lehetsz
  • Önálló munkaidőbeosztás, valamint hibrid munkavégzési lehetőség adott (irodai munkavégzés + home office)
  • Teljeskörű juttatási csomagban részesülhetsz (fix alapbér, teljesítményalapú jutalék, cafeteria)
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, tanulni vágyó csapatnak, ahol lehetőséget nyújtunk a házon belüli karrierépítésre
  • Modern munkavégzési eszközöket használhatsz (mobiltelefon, laptop, céges autó)
  • Digitális betanulási tervet kapsz belépésedet követően
  • Közösségépítő céges programok, szakmai képzések és csapatépítő tréningek széles palettáján vehetsz részt

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs