Business Consultant

  • Cég neve

    ShiwaForce.com Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A ShiwaForce.com Zrt.

(kód: SF2404/BC)
munkakörbe munkatársat keres.

A ShiwaForce széles körű támogatást ad a nagyvállalati digitális transzformációs törekvésekhez. Az IT fejlesztésben agilis, DevOps és Cloud területen natív szemléletünkkel, valamint eCMS ökoszisztémánkkal olyan szereplőknek szállítunk frontend megoldásokat hosszútávú technológiai partnerként, mint az OTP, Telekom, K&H, MBH, MNB vagy TIR.

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen segítenéd megérteni ügyfeleink problémáit és szeretnél személyre szabott megoldásokat kínálni számukra, csatlakozz csapatunkhoz Business Consultant pozícióba!

Feladatod:

  • Nagyvállalati ügyfeleink támogatása, főként banki területen
  • Informatikai igényeinek feltárása és megértése
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítése felsővezetői szinten
  • Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Riportok készítése

Elvárásaink:

  • 4-5 éves releváns tapasztalat IT Business Consulting területen
  • Felsőfokú műszaki/ gazdasági végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent:

  • banki, nagyvállalati szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgel
  • Képzési és konferencia támogatás (Éves idő és költségkeret)
  • Egyéni karriertervezés
  • Soft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünk
  • Őszi hackaton versenyek értékes nyereményekkel
  • AYCM és sportolási lehetőségek (belsős kosár, foci csapat)
  • Belső podcast (DevTales), amelyben akár te is részt vehetsz
  • Angol nyelvi képzések (Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon is)
  • Szakmai könyvtár és Kindle hozzáférés
  • Könnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóval
  • Havi közösségi események-szeretünk együtt enni, inni, csocsózni -de, semmi sem kötelező :)
  • Heti 3 nap iroda és 2 nap HO lehetőség

A ShiwaForce.com Zrt.-ről:

A ShiwaForce.com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 150 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, TRI, Yettel, MBH, K&H, Erste, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce.com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor