Business analyst/ üzleti folyamat szakértő

  • Cég neve

    Lexholding ZRt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Csalogány utca 23.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzleti elvárások és fejlesztési igények informatikai megvalósítási lehetőségének elemzése, kidolgozása, kezelése;
  • Folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával;
  • IT oldali támogatás biztosítása az üzleti követelmény specifikációk elkészítésében;
  • Az üzletági rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési feladatok koordinálása, együttműködés a fejlesztőkkel, üzleti területekkel;
  • Üzleti tesztek koordinálása, teszt tervek készítése;
  • Alternatív informatikai megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése;
  • A rendszerfejlesztési projektek előkészítése, támogatása;
  • Szoftver követelményjegyzék készítés;
  • Szoftverfejlesztői beszállítók által adott rendszerterv, szoftverarchitektúra BA szintű dokumentum véleményezése;

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel;
  • 2-3 éves üzleti elemzés és/vagy folyamatszervezés területen szerzett gyakorlat;
  • Folyamatmodellezési (BPML) ismeret;
  • Átfogó informatikai piaci ismeretet;
  • Projektmódszertani ismeretek (Agilis és/vagy Waterfall);
  • Alkalmazás architektúrák, alkalmazás fejlesztési technológiák és platformok folyamatszervezési szempontú ismerete;
  • Önálló felelős munkavégzésre való képesség, mindemellett csapatjátékos attitűd;
  • Terhelhető, támogató személyiség;

Előnyt jelent

  • Banki és/vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

Fontos számodra a támogató, jó hangulatban együttműködő csapat?
Heti 1-2 napot dolgoznál Home Officeból?
Szeretsz folyamatok kialakításában részt venni?
Szívesen dolgoznál olyan csapatban, ahol nyitottak a változásra?

Amennyiben a fenti kérdésekre a válaszod IGEN! akkor nálunk a helyed!