Business analyst

  • Cég neve

    Posta InIT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzleti és felhasználói IT igények felmérése.
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti terület képviselőivel, kapcsolódó IT területekkel, valamint a felhasználói területekkel.
  • A fejlesztők és a szakterület közötti koordináció, IT minőségbiztosítói feladatok ellátása a fejlesztési ciklusban.
  • Folyamatfelmérésben, folyamattervezésben és átalakításban való részvétel.
  • Komplex szakértői közreműködés riportok és státuszjelentések készítésében.
  • Elkészült fejlesztések átvételében való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki, informatikai, közgazdasági)
  • Releváns szakmai tapasztalat üzleti elemző munkakörben
  • Magabiztos MS Office, Excel, PowerPoint ismeretek
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Felhasználói szemlélet
  • Módszertani szemlélet
  • Csapatmunka

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér és stabil munkahely,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiszámítható munkaidő,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatás,
  • Céges mobiltelefon

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Céginformáció

Business analyst munkakörbe azonnali kezdéssel munkatársat keres a Posta InIT Zrt. (a Magyar Posta Zrt. informatikai leányvállalata).

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat kérünk, bérigény feltüntetéssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.