Business Analyst

  • Cég neve

    Merkantil Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    - XIII. kerület, Budapest XIII. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Termelőeszköz Finanszírozási terület folyamatainak megismerése, folyamatos fejlesztése, kialakítása
  • Fejlesztési Projektekben való részvétel,
  • Üzleti igények megfogalmazása, együttműködés az IT Igazgatósággal a funkcionális követelmények meghatározásában, folyamat tervek készítésében,
  • Üzleti tesztelés és az üzleti felhasználók élesítés utáni támogatása
  • Üzletág specifikus riportok definiálása, megvalósítása Power BI alapokon

Elvárások

  • Felsőfokú (egyetem-főiskola) végzettség (műszaki, vagy gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Medior esetén 2+ év, senior esetén 6+ év szakmai tapasztalat,
  • Jira, Confluence felhasználói tapasztalat,
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
  • Angol nyelvtudás (min.írásban),
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra,
  • Lelkes, újító személyiség, aki Számára fontos a folyamatos fejlődés,
  • Eredményorientáltság, csapatjátékos.

Előnyt jelent

  • Enterprise Architect felhasználói ismeretek,
  • Power BI, SQL ismerete,
  • SpiraTeam tesztmenedzsment eszköz használatában tapasztalat,
  • Banki/pénzügyi/lízing területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Hasonló területen, munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • heti 2 nap home office, modern munkahelyi környezet,
  • digitális transzformációs programban való részvétel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • a munka és magánélet egyensúly, családbarát munkahely,
  • támogató vezetői hozzáállás.

Céginformáció

Termelőeszköz Finanszírozás Igazgatósága Business Analyst munkakörbe munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk és legyél részese a Merkantil Bank digitális transzformációjának!

Business Analyst-ként részt vehetsz különböző üzleti projektek tervezésében és megvalósításában.

Területünk biztosítja számodra a változatos projekteket, motivált csapatot és a folyamatos fejlődési lehetőséget. Ha szeretnél részese lenni csapatunknak és úgy érzed, hogy a lenti feltételeknek megfelelsz, jelentkezz hozzánk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldd el lehetőleg fényképes önéletrajzod, a munkakör megjelöléssel.