Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. logo

Business Analyst (határozott időre)

  • Cég neve

    Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az általunk fejlesztett informatikai rendszerben kezelt üzleti folyamatokhoz kapcsolódó új üzleti igényeket felmérni, egyeztetni
  • az üzleti folyamatok felhasználói által támasztott fejlesztési igényeket összehangolni
  • összekapcsolni az üzleti folyamatban résztvevők igényeit az informatikai területen fellelhető leghatékonyabb megoldásokkal
  • részt venni az elkészült megoldások tesztelésében

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség műszaki/gazdasági területen vagy szakirányú képesítés
  • magabiztos MS Office csomag (főként Word és Excel) kezelés
  • magabiztos szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség, rendszerszemlélet
  • jogszabályértelmezési képesség, precizitás
  • motivált, dinamikus, nyitott személyiség
  • önálló munkavégzés, együttműködés a társterületekkel és az üzleti környezet szereplőivel

Előnyt jelent

  • közbeszerzési folyamatok ismerete
  • pályázatkezelési folyamatok ismerete
  • FAIR és EKR rendszerekben való jártasság

Amit kínálunk

  • Határozott idejű munkaszerződés
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Folyamatosan bővülő csapatunkba Business Analyst (határozott időre)

munkatársat keresünk.

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. tevékenységi körét tekintve egyedüli szereplő az IT szektorban.
A nálunk dolgozó kollégák egy olyan informatikai fejlesztő csapat részesei, ahol munkájukkal több ezer milliárd forint felhasználását biztosító Európai Uniós és Hazai forrású pályázatokat kezelő fejlesztéspolitikai rendszert támogatnak.
Egyedi informatikai rendszereket terveznek, fejlesztenek és üzemeltetnek, valamint információ-technológiai szaktanácsadói tevékenységet is folytatnak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. álláshirdetéseire történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, melyről részletesen a honlapunkon tájékozódhat.