Büfés-Pénztáros (Gyöngyös)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyös

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,
  • napi ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,
  • napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,
  • üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,
  • saját készítésű szendvicsek készítése,
  • professzionális kávéfőzőgép kezelése,
  • érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,
  • tárgyalásokra kért bekészítésekben való részvétel,
  • eladótér tisztán tartása,

Elvárások

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • pontosság, alaposság,
  • vendégközpontúság,
  • legyél csapatjátékos egy jóhangulatú csapatban,
  • állóképesség, kézügyesség.
  • nagy fokú munkahelyi igényesség,
  • kultúrált, ápolt megjelenés,
  • HACCP előírások betartása,
  • Előny: angol nyelvtudás kommunikációs szinten, „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • ingyenes céges buszjárat vidékről,
  • minőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel),
  • dolgozói ajánlói rendszer,
  • kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte szerződött partnereinknél,
  • szabad hétvégék,
  • fizetett szabadság,
  • teljes bruttó béres bejelentés, az előírásoknak megfelelően,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • stabil, nagy múlttal rendelkező cég vagyunk,
  • szakmai irányítás a betanulási időszak alatt is,
  • korrekt csapat, kellemes, kultúrált munkahelyi légkör.
  • Megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését is várjuk!

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkaidő, 1 műszakban, heti váltással. (06-14:20-ig)

Munkavégzés helyszíne: Gyöngyös, hamarosan nyíló, gyárban üzemelő Delirest éttermünk.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb közétkeztető cégénél.
Magyarországon közel 73 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Felvételt hirdetünk gyöngyösi gyárban üzemelő Delirest éttermünkbe: Büfés-pénztáros, Gyöngyös ( szabad hétvégék! 1 műszak, heti váltással 06-14:20-ig )

Ha szeretnél egy jó, fiatalos, összetartó csapatban dolgozni, akkor jelentkezz bátran!
A munkaidő hétfőtől-péntekig tart, minden hétvégéd szabad.
Nyugodtan kikapcsolódhatsz, szervezhetsz magadnak programot, a családoddal töltheted.
Ha kiválasztásra kerülsz és van érvényes tüdőszűrő eredményed, hamarosan munkába is állhatsz, csak Rajtad múlik!

Fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el nekünk.