Büfés-pénztáros, Budapest X. kerület

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,
  • napi ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,
  • napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,
  • üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,
  • saját készítésű szendvicsek készítése,
  • professzionális kávéfőzőgép kezelése,
  • érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,
  • tárgyalásokra kért bekészítésekben való részvétel,
  • eladótér tisztán tartása,

Elvárások

  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet,
  • pontosság, alaposság,
  • vendégközpontúság,
  • legyél csapatjátékos egy jóhangulatú csapatban,
  • állóképesség, kézügyesség.
  • nagy fokú munkahelyi igényesség,
  • kultúrált, ápolt megjelenés,
  • HACCP előírások betartása,
  • Előny: angol nyelvtudás kommunikációs szinten.

Amit kínálunk

  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • szép kártya juttatás havonta adható,
  • minőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel),
  • dolgozói ajánlói rendszer,
  • kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte szerződött partnereinknél,
  • szabad hétvégék,
  • fizetett szabadság,
  • teljes bruttó béres bejelentés, az előírásoknak megfelelően,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • nagy múlttal rendelkező cég vagyunk,
  • szakmai irányítás a betanulási időszak alatt is,
  • korrekt csapat, kellemes, kultúrált munkahelyi légkör.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkaidő, 2 műszakban, heti váltással. (06-14:20-ig és 13:00-21:20-ig)

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 1106. DELIREST Magyarország Kft. Continental Budapest Étterem & Kávézó

Fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el nekünk.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dolgozz Közép-Európa legnagyobb közétkeztető cégénél.
Magyarországon közel 73 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Felvételt hirdetünk a budapesti Continental gyárban üzemelő Delirest éttermünkbe:

(szabad hétvégék! H-P-ig, 2 műszak, 06-14:20-ig és 13:00-21:20-ig)

Ha szeretnél egy jó, fiatalos, összetartó csapatban dolgozni, akkor jelentkezz bátran!
A munkaidő hétfőtől-péntekig tart, minden hétvégéd szabad.
Nyugodtan kikapcsolódhatsz, szervezhetsz magadnak programot, a családoddal töltheted.
Ha „félsz”, mert úgy gondolod, hogy nincs elegendő tapasztalatod, ne habozz, Mi mindent megtanítunk neked.
Nem dobunk be a mély vízbe, régi, nagy tapasztalattal rendelkező kollégáink keze alatt fogsz tanulni.
Ha kiválasztásra kerülsz és van érvényes tüdőszűrő eredményed valamint üzemorvosi vizsgálatod, akkor pár napon belül munkába is állhatsz, csak Rajtad múlik!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.