Büfés-Pénztáros (AUDI-Győr)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,
  • napi ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,
  • napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,
  • üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,
  • érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,
  • eladótér tisztán tartása,
  • HACCP előírások maradéktalan betartása.

Elvárások

  • kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
  • pontosság, alaposság,
  • vendégközpontúság,
  • legyél csapatjátékos egy jóhangulatú csapatban,
  • állóképesség, kézügyesség,
  • érvényes negatív tüdőszűrő lelet.

Amit kínálunk

  • Szép kártya juttatás,
  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes céges buszjárat Győr kb. 60-70 km-es vonzáskörzetéből,
  • minőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,
  • „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel),
  • dolgozói ajánlói rendszer,
  • számos kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte partnereinknél,
  • fizetett szabadság,
  • korrekt, teljes bruttó, havi béres bejelentés,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,
  • igényes munkakörnyezet,
  • összetartó, lelkes csapat és kellemes munkahelyi légkör vár Rád,
  • előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helyszíne: Győr, az AUDI gyárában üzemelő éttermeink, büféink.

Munkarend: folyamatos 3 műszakos munkarend, H-V-ig, 5 munkanap, 2 szabad, 8 órás munkanapok

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Közép-Európa legnagyobb közétkeztetési vállalata vagyunk.

Magyarországon közel 73 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről.

Cégünk, a győri AUDI gyár vendéglátóegységeinek üzemeltetője, létszámbővítés miatt keres elkötelezett, lelkes eladókat, akik csatlakoznának csapatunkhoz.

Ha szeretsz emberekkel dolgozni, modern, dinamikus környezetben érzed jól magad, és szívesen lennél részese egy sikeres vendéglátói egységnek, akkor ez az állás neked szól!

Fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el nekünk.