Büfés (Állandó reggeles 8 órába, hajnali kezdés)

  • Cég neve

    Gast Universal Kft

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Finn utca

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 - 2 400 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek rendelésének felvétele, kiszolgálása.
  • Pénztárgép kezelése
  • Kávé készítés
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Szendvics készítés, Fornetti sütés

Elvárások

  • Tud csapatban dolgozni
  • Jogosítvány saját gépjármű
  • Hajnali kezdés
  • Állómunka vállalása
  • Kedves, nyitott vendégközpontú személyiség
  • Rugalmas
  • Szükséges iskolai végzettség: NINCS
  • MINIMUM ELVÁRT MUNKATAPASZTALAT: Nincs

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszonyt és versenyképes fizetést.
  • Kulturált munkakörnyezetet, segítőkész és lelkes kollégákat, csapatszellemet és jó munkahelyi légkört
  • Sikeres, stabil vállalati hátteret, biztonságos COVID álló munkahelyet
  • Rendszeres visszajelzést a teljesítményről
  • Állandó hajnalos műszak (Hajnal 4 órai kezdés)
  • stabil fizetés
  • Bejárás támogatást
  • Napi étkezés
  • Szabad Hétvége

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Cégünk Büfével és étel-ital automata üzemeltetéssel foglalkozik .
Jelenleg már 6 telephelyen működő büfé üzemeltetését, és a büfékhez tartozó étel - és ital automaták ellátását végzi cégünk, Móron és Tatabányán.

Mára már 24 fő dolgozóra bővült a csapatunk létszáma.
Nagy hangsúlyt fektetünk dolgozóink folyamatos továbbképzésére, ezzel is segítve a mindennapi munkájukat.

Fiatalos, Lendületes Csapat ,és jó hangulat a kulcsa a sikernek!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!