Büfé eladó

  • Cég neve

    Kiss Food Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Jereváni út 39.

  • Fizetés

    Nettó 410e - 410e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Legyél Tagja a Lulu büfé Csapatának
Gyorséttermünkbe keressük leendő munkatársainkat
Ha mindig is egy olyan helyen szerettél volna dolgozni, ahol fiatalok között, jó hangulatban alkothatsz, akkor ne is keresgélj tovább!
Amennyiben hozzánk hasonlóan igényes vagy a munkádra és a vendéglátás a szíved csücske, akkor lehet, hogy pont TÉGED keresünk!

Elvárások

Gyors és precíz munkavégzés
Rugalmas együttműködés
A vezetőség általi elvárások teljesítése
Heti 48 órás munkaidő vállalása ÉJSZAKÁS müszakban 18:30 és 6:30 óra között.

Előnyt jelent

Fontos számodra a precizitás és nem riadsz vissza a kihívásoktól
Kiválóak a kommunikációs és probléma megoldó képességeid
Igényes, ápolt vagy és szereted, ha a környezeted is az
Előny, ha van szakács vagy vendéglátói képesítésed
Önállóan, de csapatban is megállod a helyed
Dinamikus vagy és káros szendevedélyektől mentes

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
Fiatalos és lendületes csapat

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló