Bringóhintó diákmunka

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-animátor/térmester: a vendégek fogadása, tájékoztatása, esetleges kérdések megválaszolása, bringóhintók kiadása körüli teendők, az eszközök elhelyezése a területen;
-kölcsönző-munkatárs: bringóhintók kiadása, kölcsönzés lebonyolítása, ezzel járó pénzkezelés, angol nyelvtudás szükséges;
-büfés;
-fagyiárus.

Elvárások

-aktív vagy passzív nappali tagozatos diák jogviszonnyal rendelkezel;
-elmúltál 18 éves;
-hosszútávon szeretnél munkát vállalni;
-kölcsönző-munkatárs pozícióra jelentkezés esetén társalgási szinten beszéled az angolt;
-segítőkész, mosolygós, udvarias személyiséggel rendelkezel;
-nyitvatartási idő: mindennap 10:00 és 20:00 óra között, a munkát rugalmasan vállalhatod, ráérésed szerint, előre tervezhető havi beosztással, október 31-ig.

Amit kínálunk

-br. 2000 Ft-os órabér, mely később emelkedhet;
-rugalmas munkaidőbeosztás;
-hosszútávú munkalehetőség;
-könnyen megközelíthető helyszín;
-fizetett egészségügyi kiskönyv;
-összetartó, segítőkész, jó kedélyű csapat;
-izgalmas, vidám munkakörnyezet.

Céginformáció

Partnercégünk neve egybeforrt a Margitszigettel az elmúlt évek során, hiszen 1985 óta üzemel és nyújt sportos szórakozási lehetőséget, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A tavasz beköszöntével újra szeretettel várják a vendégeiket, mi pedig az őket segítő Kollégák jelentkezését a csapatba. Dolgozz velünk az eredeti Bringóhintónál a Margitszigeten, br. 2000 Ft-os kezdő órabérrel!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva!