Breeding Support Assistant

  • Cég neve

    Takii Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Fizetés

    Nettó 300e - 325e Ft havi bér Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Nemesítési asszisztensként úgy támogatod a nemesítőket, hogy biztosítod a vetőmag minőségét és mennyiségét. A munkakörön belül a feladatok sokrétűek. Mindenekelőtt a kísérletek megfigyelését, a rezisztencia teszteket és a szántóföldi szelekciós megfigyeléseket segíted majd. Ezenkívül vetési programokat is végzel: az előkészítéstől a tényleges vetésig és ültetésig. Feladataid alapján keresztezési programokban is részt veszel. Ez magában foglalja a növények beporzását, vetőmagtisztítást és bizonyos mintavételeket is. A folyamat végén pedig gondoskodsz arról, hogy minden művelet adminisztratív módon rögzítésre kerüljön.

Elvárások

Olyan lelkes kollégát keresünk, aki szeret növények között dolgozni, igazi csapatjátékos: erős kommunikációs készséggel, szolgáltatásorientált hozzáállással, amely lehetővé teszi, hogy felismerje kollégái igényeit, és szükség esetén támogassa őket. Átlátja a részleteket és pontosan dolgozik. Könnyen alkalmazkodik a különböző évszakokban végzett különböző tevékenységekhez. Az angol nyelvű kommunikáció nem jelent problémát számára, de értékeljük és támogatjuk azt, ha hajlandó tanulni.

Előnyt jelent

Előnyt jelent a teljes munkaidő vállalása, de a heti 4 napos munkavégzésre is van lehetőség.

Amit kínálunk

A Takii munkáltatóként különleges hírnévvel rendelkezik. Mindent megteszünk azért, hogy kellemes munkakörnyezetet teremtsünk számodra a megfelelő feltételekkel, mert hiszünk abban, hogy élvezned kell a munkádat. Ez neked és a Takii-nak is jót tesz!
A kiemelkedő fizetés mellett olyan különleges feltételeket kínálunk, mint a szezonon kívüli rugalmas munkaidő és egészségbiztosítás.
A Takii természetesen a legtöbbet szeretné kihozni a tehetségedből. Ez azt jelenti, hogy a Takii-n belül rengeteg lehetőséged van arra, hogy fejlődj és fejleszd magad. Mindig keressük a jövő vezetőit és szakembereit.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Takii Europe egy ambiciózus és innovatív vállalat, amely a vetőmagnemesítés területén dolgozik. A Takii azért létezik, hogy a világot egy kicsit boldogabbá tegye. A "ma megteremteni a holnapot" mottó jegyében küldetésünknek tekintjük, hogy egyedi zöldség- és virágfajták nemesítésével gazdagítsuk az emberek életét.
A Takii eredetileg egy gazdag hagyományokkal rendelkező japán családi vállalkozás. Erre büszkék vagyunk. A világ minden táján működő független fióktelepekkel a Takii egyidejűleg minden kultúrában otthonosan mozog. Az európai központ Hollandiában található.

Te vagy az a személy, aki a csapatunkkal együtt fog dolgozni a holnap világának alakításán? A legmegfelelőbb jelöltet keressük, és ha úgy érzed Te vagy az, akkor várjuk jelentkezésed!
Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet Nagy Vivien telepvezetőnek.