Brand manager (PHARMA)

  • Cég neve

    Sirowa Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A hosszú és rövid távú üzleti stratégiát támogató marketing és trade marketing tevékenységi terv kidolgozása és végrehajtása.
  • Felelős a stratégiai márka KPI-k irányításáért.
  • Márkás termékportfólió menedzselése, termékfejlesztési projektek javaslattétele és megvalósítása.
  • Reklám- és promóciós stratégia kidolgozása, kampányok megvalósítása és nyomon követése.
  • A marketing és a trade marketing tevékenység eredményességének nyomon követése, jelentések készítése, változtatási javaslatok javítása érdekében.
  • Napi kapcsolattartás a vállalaton belüli és kívüli ügynökségekkel és társosztályokkal.
  • Piackutatási feladatok menedzselése, az eredmények elemzése és javaslattétel a vállalkozásfejlesztés támogatására.
  • A marketing és kereskedelmi marketing költségvetés tervezése és nyomon követése.

Elvárások

  • Minimum 3 év marketing tapasztalat OTC vagy FMCG cégnél márka- vagy termékmenedzsment területén.
  • Marketingre szakosodott főiskolai vagy egyetemi végzettség vagy más közgazdasági karon.
  • ATL és BTL tapasztalat, beleértve a digitális médiát is.
  • Marketing és trade marketing promóciós eszközök ismerete.
  • Ügynökségekkel végzett munka során szerzett tapasztalat: tájékoztatók készítése és projektmenedzsment.
  • Marketing költségvetés kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Kompetenciák: jó szervezőkészség, proaktivitás, precizitás, stratégiai szemlélet, csapatban és önállóan végzett munka, együttműködő, rugalmas és nyitott hozzáállás a változásokhoz és kihívásokhoz
  • Tárgyaló szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office: Word, Excel, Power Point

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop és mobiltelefon a munkához
  • Tanulási lehetőségek, részvétel a belső képzésben
  • Versenyképes termékválaszték
  • Szilárd háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet

Céginformáció

A SIROWA nemzetközi vállalatcsoport jelenleg 9 európai országban tevékenykedik: Finnország, Észtország, Lettország, Litvánia, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország és Németország.
A SIROWA magyarországi leányvállalata 2017-ben kezdte tevékenységét, és 2019-ben a Pharma üzletágban is piacra lépett, erős fejlődési potenciállal.

A ’Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük csatolva önéletrajzát fizetési igényével.