Brand manager

  • Cég neve

    Martimex Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Márkatulajdonosi feladatok – a rövid és hosszú távú márkacélok, tervek és stratégiák kidolgozása, kialakítása és megvalósítása.
  • Dedikált márkák költségtervének elkészítése, értékesítési eredmények és a profitabilitás elemzése, marketing budget folyamatos nyomon követése.
  • Értékesítési és marketing tervek lokalizációja, promóciós kampányok koordinálása.
  • Trade marketing és digitális marketing feladatok menedzselése.
  • A rendelések koordinálása, készletek optimalizálása.
  • Kapcsolattartás nemzetközi megbízókkal, márka tulajdonosokkal, belföldi partnerekkel, a sajtóval és marketing ügynökségekkel
  • Az értékesítés támogatása és fejlesztése, képzések levezénylése.
  • Piaci trendek alapvető ismerete és folyamatos nyomon követése.

Elvárások

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (legyen magabiztos gyakorlati tapasztalatod a fent felsorolt feladatokban).
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezz – itt lesz lehetőséged, hogy az anyavállalattal és nemzetközi partnerekkel is rendszeresen  használd ezt a tudásodat.
  • Marketing területen szerzett felsőfokú végzettség.
  • Tudd elemezni a kereskedelmi adatokat, de fontos, hogy az adatok mögé is láss.
  • Stabilan használd az MS Office alkalmazásokat (pl: excel, ppt. pdf, word).
  • Legyen tapasztalatod prezentációk elkészítésében és bemutatásában.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi cég, luxus és prémiumkategóriás márkák képviselete
  • A rugalmasság nem csak szó, hanem valóság: Nem akarjuk, hogy aggódj a munka és a magánéleted összehangolása miatt.
  • Lehetőség van szakmai alkotásra, kibontakozásra.
  • Munkavégzés helye – a havi 2-3 csapat meetingeken kívül otthonról dolgozhatsz.
  • Alapbéren felüli éves bónusz.
  • Telefon és laptop biztosítása.
  • Jelentős kedvezményes vásárlási lehetőséged lesz az általunk forgalmazott luxus és prémium termékekből.
  • Ezeken felül – ami az egyik legfontosabb -, egy összetartó, támogató csapat vár téged.

Céginformáció

A Martimex Kft. kozmetikai termékek és illatszerek importjára, nagy- és kiskereskedelmére szakosodott kereskedelmi vállalat. A vállalat exkluzív parfümökre és kiemelt minőségű kozmetikai termékekre koncentrál, amelyeket a nemzetközi illatszer- és drogéria üzletekben forgalmaz.

Csatlakozz egy innovatív és dinamikus csapathoz, ahol a magánélet és a munka harmóniája nem csak cél, hanem valóság is!
Ha egy olyan céget keresel, ahol a családi élet és a munkahelyi siker egymást kiegészíti, akkor itt a helyed!

A " jelentkezem " gombra kattintva kérlek küld el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat.