Brand Manager (Import márkák)

  • Cég neve

    Zwack Unicum Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar égetett szeszesital piac legnagyobb szereplője, a Zwack Unicum Nyrt. Brand Manager (Import márkák) munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák

  • Az feladatkörhöz tartozó márkák menedzselése, márkakommunikáció és -média tervezése, éves tervezés, digitális stratégia kialakítása
  • Márkához, piachoz kapcsolódó elemzések meghatározása, készíttetése, felügyelete, értékesítési adatok elemzése, értékelése
  • Márkacélok meghatározása
  • Éves aktivitási terv készítése
  • Éves budgettervezés, a márkaaktivitásokhoz budgetek hozzárendelése
  • Médiaterv kialakítása, médiaaktivitiások tervezése, kivitelezése, kontrollja
  • Digitális stratégiai terv kialakítása, kivitelezése, kontrollja
  • Gasztronómiai promóciók tervezése, kivitelezése, értékelése
  • Éves POS-ek és újtermék bevezetésekhez kapcsolódó POS-ek fejlesztése, kivitelezése
  • Társosztályokkal, ügynökségekkel való kapcsolattartás, azok munkájának elősegítése, ha kell irányítása, motiválása
  • Márkatulajdonossal való kapcsolattartás, aktivitások egyeztetése
  • Szerződések írása, felügyelete, kontrollja, a szerződések tartalmának érdemi meghatározása adott aktivitáshoz mérten

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gazdasági végzettség
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Minimum három év brand manageri tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Együttműködés komplex szervezeti elvárásokban
  • Váratlan helyzetek kezelése
  • Stressz-tűrés
  • Feladatok megfelelő priorizálása, képesség ezek delegálására, kontrollálására
  • Képesség a különböző érdekek mentén működő csapatok megértésére, ezen érdekek összehangolására
  • Precíz, gyors és lényegretőrő gondolkodás
  • Digitális tudás, e commerce és trade marketing tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kreatív jellegű feladatokban vehetsz részt
  • Családias légkörben dolgozhatsz egy piacvezető cégnél
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Rugalmas munkavégzés
  • Home office lehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet.

Önéletrajzának beküldése elött személyes adatainak kezeléséről kérem, tájékozódjon céges honlapunk ADATVÉDELEM menüpontja alatt.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser