Branch manager

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Hosszú távú stratégiák kidolgozása és végrehajtása, összhangban a vállalat általános céljaival
  • Magas fokú sales tevékenységek, új ügyfelek felkeresése, szerződéskötés, meglévő partnerkapcsolatok ápolása Budapest és Pest megye régióra vonatkozóan
  • HR szolgáltatások magas szintú képviselete
  • Az iroda toborzási csapatának irányítása és vezetése, biztosítva, hogy jól képzettek és felkészültek legyenek a létszámcélok eléréséhez
  • Kollaboratív és motiváló munkakörnyezet támogatása és fenntartása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi menedzsmenttel a létszámcélok kitűzésében és elérésében
  • Rendszeres kommunikáció és a vállalat igényeinek személyre szabott operatív megoldásokkal történő kezelése
  • Lead-ek generálása hatékony marketing- és hálózati stratégiák segítségével
  • Aktív részvétel a cég profiljának építésében a magyar piacon
  • Meglévő ügyféligények kezelése, operatív megoldásokkal segíteni az ügyfelek elégedettségét
  • Társosztályokkal történő aktív együttműködés
  • P&L felelősség

Elvárások

  • HR szolgáltatás értékesítésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat, határozott fellépés
  • Vállalkozói szemlélet, proaktív megközelítés, pontosság
  • Erős kommunikációs készségek, szóban és írásban
  • Partnerközpontúság

Amit kínálunk

  • Céges autó magánhasználatra is, telefon, laptop
  • Bónusz, a vállalat célszámainak megfelelően (havi és éves)
  • Rugalmas munkaidő és munkavégzési lehetőség
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőségek és továbbképzési programok
  • Pozitív munkahelyi környezet és céges kultúra
  • Családias összeszokott csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Partnerünk nemzetközi hátterű tanácsadó cég, akik széles portfólióval nyújtanak támogatást ügyfeleiknek bármely felmerülő munkaerő igény tekintetében. Az új kolléga vezeti az új budapesti irodát, a toborzók és a projekt koordinátorok csapatát irányítva.