Branch Manager

  • Cég neve

    ADECCO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

ADECCO Kft.

Az Adecco nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

BRANCH MANAGER

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert komplex juttatási csomaggal honorálnak (a versenyképes alapbéren túl vállalati bónuszrendszer és céges autó);
  • Mert kihívásokkal teli, változatos feladataid lesznek;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz támogató környezetben,
  • Ahol a szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítják.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • önálló, vidéki kirendeltség üzletág szintű felépítése, az egység kereskedelmi és operatív tevékenységének kialakítása, személyi állományának felépítése,
  • a vállalati brand területen történő eredményes bevezetése, az ügyfélélmény és az ügyfélelégedettség maximalizálása,
  • adott kirendeltséghez tartozó területen történő önálló ügyféloldali akvizíciós és üzletfejlesztési tevékenység,
  • alvállalkozói kapcsolatok építésében, megszilárdításában történő szerepvállalás,
  •  társosztályokkal, tagvállalatokkal, kirendeltségekkel, valamint a vállalatvezetéssel történő szoros együttműködés.

Te vagy az IGAZI, ha

  • Legalább 5 éves, közúti fuvarozási vagy szállítmányozási területen szerzett, aktív kereskedelmi tapasztalattal és kapcsolati tőkével rendelkezel;
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt;
  • Szívesen értékesítesz; kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség jellemez;
  • Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat (Word, Excel, Outlook);
  • Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség Vagy;
  • Képes Vagy a precíz, igényes és önálló munkavégzésre.
  • Operatív szakmai tapasztalat, felsőfokú szakirányú végzettség és egy második idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

Munkavégzés helye: országszerte bárhol (a kirendeltség kialakításához)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs