Borszaküzleti eladó

  • Cég neve

    Windstorm Kft.

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, Bécsi út 154.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha a szenvedélyed elmélyülni a borok világában, szereted a komplex feladatokat és nem ijedsz meg a nehezebb értékesítési helyzetektől sem, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

  • Minőségi borok, italok ismerete, meglévő tudás bővítése
  • Vevőcentrikus értékesítés és könnyed kommunikáció a vásárlókkal
  • Pakolás, polcfeltöltés – áru érkezése esetén, palackonként!
  • Bolti adminisztratív teendők precíz ellátása

Elvárások

  • Kizárólag borszaküzleti eladó munkakörben vagy bor-/italkereskedelemben szerzett releváns tapasztalat
  • Csapatban gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Társalgási szintű kommunikáció legalább egy idegen nyelven
  • Office programok magabiztos kezelése

Előnyt jelent

  • Élelmiszermérnöki folyamatban lévő tanulmányok/diploma vagy szőlész-borász végzettség
  • WSET végzettség
  • sERPa vagy Nagy Machinátor vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Delikát boltban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidős jogviszony
  • Kiemelkedően sok kóstolási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes légkör, remek kollégákkal
  • Sokszínű munkafolyamatok
  • Beosztás szerinti, alkalmankénti hétvégi munkavégzés
  • Próbaidő: 3 hónap

Munkavégzés helye: Budapest (II., III., XI., XII., XIII.  kerület)

  • Radovin Hidegkút
  • Radovin GoBuda
  • Radovin Gazdagrét
  • Grand Radovin
  • Radovin Pannónia

A munkavégzés több helyszínen történik a havi beosztásnak megfelelően.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!