Borszaküzleti eladó

  • Cég neve

    Világ Borai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók udvarias kiszolgálása
  • különböző értékesítési folyamatok megvalósítása
  • árufeltöltés, polcrendezés
  • heti rendelések elkészítése és leadása
  • leltárak elvégzése, üzlet nyitása/zárása
  • pénztár kezelése, adminisztrációs folyamatok elvégzése
  • pénzkezelés

Elvárások

  • fogékonyság a borkultúra iránt
  • ápolt megjelenés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, képesség
  • vevőközpontúság, értékesítési technikák ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • pontos, precíz munkavégzés, dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • hazai és külföldi minőségi borok ismerete
  • idegen nyelvek ismerete (elsősorban angol)
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes alapbér + célprémium
  • cégen belüli karrier lehetőség
  • igényes munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése,számos hazai és külföldi borászat képviselője.Folyamatos növekedésünk biztosítása és az újabb üzletnyitások miattborszaküzletünkbe a borkultúra iránt fogékony Borszaküzleti eladó munkatársakat keresünk.

Amennyiben képesnek érzi magát ezen munkakör betöltésére, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, a tárgy mezőben „borszaküzleti eladó” megjelöléssel.