Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat logo

Bőrgyógyász szakorvos

  • Cég neve

    Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Havashalom utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Az Intézmény bőr- és nemi beteg gondozójában, illetve szakrendelésén jelentkező betegek szakorvosi ellátása, gondozása.

Elvárások

Szakrendelésen végzett gyakorlat7. Mesterképzés MSc fokozatra épülő szakirányú szakképzettség, Egészségügy, tovább nem bontható, Orvosi egyetem, bőr-és nem betegségek szakvizsga. Pályázati feltételek: Büntetlen előélet - Cselekvőképesség - Magyar állampolgárság - Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

Szakrendelésen végzett gyakorlat. Önállóság (alap) - Határozottság, magabiztosság (alap) - Hatékony munkavégzés (alap) - Pszichés terhelhetőség (alap) - Szakmaiság, szakértelem, szakmai felkészültség, szaktudás (ügyfélszolgálati)

Amit kínálunk

A munkakör egészségügyi szolgálati jogviszonyban tölthető be, bérezés az egészségügyi bértábla szerint, valamint Cafeteria juttatás. Jelentkezés szakmai önéletrajzzal közvetlen a szakrendelő honlapján.

Céginformáció

Kiíró: Járóbeteg szakellátó egészségügyi Intézmény. Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Váltásos, Teljes munkaidő.  A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.22. 00:00 A pályázat elbírálásának módja: személyes interjú A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.27. 00:00. Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.06.03.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok: - Adatkezelési nyilatkozat - részletes szakmai önéletrajz - Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány - végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata.