Borász

  • Cég neve

    CSILLAGVÖLGY Kft.

  • Munkavégzés helye

    7773 Villány

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A te feladatod két részből áll:
  1. Évközi munka: borászati munkálatok a szüreti időszakon kívül
  • a borász-csoport munkájának napi koordinációja a szakmai vezető iránymutatása alapján
  • a borászati munkákban való aktív részvétel: szűrés, derítés, fejtés, kénezés
  • a leerjedt tételek előkészítése palackozásra, a palackozó ellátása borral
  • az elvégzett munka adminisztrációja
  • tűz-, baleset- és munkavédelmi szabályok betartása és betartatása
  • borászati technológiai és műszaki háttér rendszeres ellenőrzése, berendezések karbantartásának, szervízelésének megszervezése
  • a borászati technológiai terek és raktárak tisztán és rendben tartatásának feladata

  1. Szüreti munka. Az évközi munkák a szüretben az alábbiakkal egészülnek ki:
  • szoros együttműködés a szüretet irányító szőlészeti vezetővel, csoportvezetővel és a szakmai vezetővel
  • a szüreti időszakban a csapat extra összefogása, motiválása
  • szőlő fogadása, válogatása és a bogyózás folyamatainak irányítása és ellenőrzése
  • préselési ciklusok irányítása és logisztikája
  • erjesztési folyamatokhoz kapcsolódó feladatok szervezése, irányítása és szoros figyelemmel követése valamint azokban is részvétel
  • borászati technológia működésének ellenőrzése
Munkavégzés helye
Villány

Elvárások

Akit keresünk
  • Érted a borászati folyamatokat és legalább 3 év borász tapasztalatod van
  • Ideális esetben borász végzettséged is van, de ez nem feltétel
  • Van tapasztalatod 5-8 fős csoportok vezetésében: tudsz delegálni, számonkérni, visszajelzést adni
  • Határozottan és egyértelműen kommunikálsz telefonon, email-en és személyesen is.
  • Proaktív vagy, nyitott és együttműködő.
  • Eredményorientált a gondolkodásmódod.
  • Tudsz önállóan dolgozni, motiválni önmagadat és a csapatodat is
  • Becsületes vagy, akkor is, ha senki sem lát.
  • Fontos, hogy legyen műszaki érzéked, de nem várunk műszaki végzettséget. Érted, hogy hogyan működnek a borászati gépek és technológiák
  • Igényes vagy a munkádra, csak olyat adsz ki a kezedből, amit te is elvárnál, ha fizetsz érte.
  • Pontosan dolgozol és a határidők számodra a szent és sérthetetlen kategória, ezért a betartásukért minden követ megmozgatsz.
  • Felvállalod a tetteidért a felelősséget. Nem gond, ha hibázol, de amikor felismerted, vagy kiderül, elkezded kijavítani.
  • Használod és szereted az Excelt
  • Legalább “B” kategóriás jogosítványod van és vezetési tapasztalod

És még: szeretsz dolgozni és élvezed,hogy a tehetségedet jó célra fordíthatod - a mi esetünkben sok-sok hazai borszerető embert fogsz közvetetten elégedetté tenni vagy éppen fiatalokkal, akik most ismerkednek a borral megszerettetni azt,és rajtuk keresztül, még ha csak kicsiben is,de az ország gazdasági fejlődéséhez is hozzájárulsz.A munkádat nem úgy tekinted, mint ami elveszi az időt az életedtől. A munkát az életed fontos, a személyiségedet meghatározó részének tekinted. Tudod, hogy nem azért kapod a fizetésedet, hogy a munkahelyeden töltsd az idődet,hanem azért, AHOGY azt az időt töltöd, azaz amilyen értéket teremtesz a munkaadód és a fogyasztók számára.

Nem akarunk elbátortalanítani Téged, de fontos, hogy megértsd: mi nagyon keményen, szorgalmasan megdolgozunk az ügyfeleink elégedettségéért és a saját sikereinkért, és Tőled sem várunk el kevesebbet. Ehhez egy igazi csapatot építünk, amiben Neked is fontos szereped lesz. Ehhez önállóságot fogsz kapni, tudást és fejlődési lehetőséget, hogy ne csak eredményes legyél, de élvezd is a munkádat!

Amit kínálunk

Mi ezeket biztosítjuk a munkádhoz
  • anyagilag és szakmailag stabil céges hátteret – amely a Csillagvölgy pincészeten túl a Gere Attila pincészetét is jelenti
  • modern eszközparkot – amit folyamatosan fejlesztünk
  • összetartó csapatot
  • a munkád méltányos fizetéssel honoráljuk, természetesen teljesen bejelentve. A juttatási csomagba beletartozik a munkába járás költsége illetve a túlórák is. Ha kiemelkedően teljesítesz, akkor egy biztos, hosszú távú állásra számíthatsz nálunk.

Céginformáció

Rólunk
Gere Attila és Schubert Vilmos 2010-ben alapította Villányban a Csillagvölgy pincészetet. Itt könnyű, friss, fiatalos borokat készítünk kizárólag reduktív technológiával. Mindig szem előtt tartjuk a kifogástalan minőséget. Büszkén vállaljuk integrátori szerepünket a borvidéken, hiszen első sorban felvásárolt szőlőből dolgozunk, amelynek minőségét a gazdákkal fenntartott hosszú évekre visszanyúló jó kapcsolataink biztosítják. A pincészet borait a kategóriájukban a piacvezető márkák között tartják számon a kereskedőink és a fogyasztóink is.

Küldetésünk: bor mindig legyen kitűnő, a fogyasztó mindig legyen elégedett.

Munkakezdés időpontja
A munkakör nyitott, bármikor betölthető, így minél előbb. De a megfelelő emberre tudunk várni.

Jelentkezni így tudsz
Küldj nekünk emailben egy maximum 2 oldalas önéletrajzot, amiben szánsz egy részt arra, hogy leírod, miért te vagy számunkra az ideális munkatárs jelölt.

Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.