Boltvezető Rákóczi Csemege ABC

  • Cég neve

    Alföld-Szeged Kft.

  • Munkavégzés helye

    6200 Kiskőrös, Rákóczi Ferenc utca 128.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csatlakozz a csapatodhoz, ha:
  • szeretnél egy stabil, jó hangulatú bolt vezetője lenni,
  • egy élelmiszerbolt működéséért felelni,
  • az ott lévő munkatársakat koordinálni és ötleteiddel, munkáddal hozzájárulni a bolt fejlődéséhez!

Feladataid közé tartozik majd:
  • a rendelés és készletkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása, a rend és telítettség fenntartása, és hozzájárulás a forgalmi tervek eléréséhez,
  • bolt életében felmerülő váratlan helyzetek kezelése,
  • árváltozások, akciók előkészítése és lebonyolítása.
  • Mindezekről beszámolsz a cégvezetőnek és a havi boltvezetői meetingeken részt veszel Szegeden.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, legalább néhány év hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős a bejelentés, határozatlan idejű a munkaviszony, és pontos a fizetés.
  • Jól tervezhető a munkaidőd, és képzéseket biztosítunk a munkaköröddel kapcsolatban.
  • Átfogó betanulási/képzési programmal vár a személyzeti csapat, és folyamatos vezetői támogatást biztosítunk.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk fix alapbérrel és teljesítményösztönző jutalékkal.

A munkavégzés helye: 6200 Kiskőrös, Rákóczi u. 128.

Az üzlet nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 5:00-20:00-ig,
szombaton 5:00-13:00-ig,
vasárnap az üzlet zárva tart.

Csatold szakmai önéletrajzod toborzónk számára a Jelentkezem gombra kattintva.