Boltvezető Kálvin téri ABC

  • Cég neve

    FRISS MARKET Kft.

  • Munkavégzés helye

    6800 Hódmezővásárhely, Kálvin János tér 1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 380e Ft havi bér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Dinamikusan növekvő bolthálózatunk részeként hódmezővásárhelyi boltunkba keresünk üzletvezetőt.

Ha szeretnél egy stabil, jó hangulatú csapat tagjaként egy élelmiszerbolt működéséért felelni, az ott lévő munkatársakat koordinálni és ötleteiddel, munkáddal hozzájárulni a bolt fejlődéséhez, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladataid közé tartozik majd a bolt árukészletének rendelése, a bolti arculat, rend és telítettség fenntartása, a vevőkkel való kommunikáció, és hozzájárulás a forgalmi tervek eléréséhez.
Beszámolsz az eredményről a cégvezetőnek és a havi boltvezetői meetingeken részt veszel Szegeden.

Az üzlet nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 5:00-20:00-ig,
szombaton: 6:00-17:00-ig,
vasárnap az üzlet zárva tart.

Az üzlet címe: Kálvin téri ABC, Hódmezővásárhely, Kálvin tér 1.

Elvárások

Középfokú végzettség legalább néhány év hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal.

Előnyt jelent

Ha van gyakorlatod élelmiszer kereskedelem területén vagy voltál már műszakvezető, boltvezető.

Amit kínálunk

Teljes munkaidős a bejelentés, fix+jutalék alapú bérezéssel, határozatlan idejű a munkaviszony.
Jól tervezhető a munkaidőd, és képzéseket biztosítunk a munkaköröddel kapcsolatban.

Csatold szakmai önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.