Bolti értékesítő

  • Cég neve

    Focivilág Pécs Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 34.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az budapesti üzletbe személyesen betérő érdeklődők udvarias kiszolgálása
  • Értékesítés, pénztárgép kezelése, számlázás
  • Termékek kihelyezése, üzlettér napi szintű rendben tartása
  • Áru utántöltés

Elvárások

  • Van legalább középfokú végzettséged
  • Örülünk annak is, ha van minimum 2 év értékesítői tapasztaltod
  • Ismered a számítógépet, a levelezőprogramokat, az internetet, és nem kérdezd meg, mi az az Excel
  • Jól kommunikálsz, értesz a vásárlóink nyelvén

Előnyt jelent

  • Igényes vagy önmagadra, és a munkádra
  • Inkább 5 perccel korábban érkezel, mint hogy elkéss, és nem probléma, ha hétvégén is dolgozol, cserébe vannak szabad hétköznapjaid
  • Kihasználod az általunk biztosított fejlődési lehetőségeket, érdekelnek az újdonságok, fogékony vagy a technológiai fejlesztésekre
  • Ismered a futballtermékeket, pl. tudod mi a különbség a műfűves cipő és a stoplis között
  • Követnéd a sportszergyártók által diktált legújabb trendeket

Amit kínálunk

  • Egy olyan fiatal csapat tagja lehetsz, ahol garantált a mindennapi jó hangulat
  • Teljes munkaidős állás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Legyél TE a Focivilág csapatának legújabb tagja!
A Focivilág közel 30 éve van jelen a hazai futballéletben.
2023 nyarától már nem csak Pécsen, hanem Budapesten is megnyílt üzletünk a Groupama Aréna szomszédságában

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát!