Bolti eladó

  • Cég neve

    Vitamin Szalon Kft.

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Mérey utca

  • Fizetés

    Nettó 230e - 250e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- A vásárlók teljes körű kiszolgálása zöldség-gyümölcs/kávézó zárt üzletben.
- Kasszázás, akciók, kampányok ajánlása.
- Áru töltése, polcok rendezése, kellemes környezet kialakítása.
- Zöldség-gyümölcs préselés, saláta és gyümölcs koktél készítés.
- Az üzlet tisztán tartása.
- Kommunikáció a háttér dolgozókkal és a munkatársakkal.

Elvárások

Téged keresünk, ha

- szívesen töltöd az időd zöldségek és gyümölcsök közt,
- jó a kommunikációs készséged, segítőkész vagy,
- csak igényes munkát adsz ki a kezeid közül,
- gyorsan tanulsz és nyitott vagy az új dolgokra, szeretsz innoválni,
- szeretsz csapatban dolgozni,
- kezeltél már kasszát,
- ha megtudod különböztetni a grapefruitot a narancstól,
- középfokú végzettséggel rendelkezel,
- van szépérzéked, és felelősséget vállalsz a munkádért.

Az egyik legfontosabb elvásárunk, hogy sajátítsd el a Vitamin Szalon és a Lipóti Pékség logikáját, értékrendjét és gondolatmenetét.

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben (kereskedelem, vendéglátás) szerzett tapasztalat.
- Érettségi.
- Szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

- 8 órás bejelentett munkaidő,
- Hosszú távú munkalehetőség.
- Remek, fiatalos csapat.
- Céges rendezvények.
- Szeged városában történő munkavégzés.
- Barátságos környezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A cég története a Kert-Ész Klub megalakításával kezdődött 2011. április 14-én.
Hamar rájöttünk, hogy a helyi termelők csodálatos zöldségeit és gyümölcseit úgy tudjuk a legfrissebben értékesíteni, ha a lehető legrövidebb úton, a lehető legrövidebb idő alatt gyakorlatilag a vevő konyhájába érkeznek meg – átugorva a kereskedői hálózatokat, rövid ellátási láncot kialakítva. Ennek pedig a legjobb eszköze a mintabolt, ahol a termelőink is megjelennek a terményeikkel együtt. Ezért az üzletünkben, ha valaki betesz egy gyümölcsöt a kosarába, akkor e mögött egy konkrét termelő személye áll, aki garantálja a minőséget.
Közvetlenül össze tudjuk hozni a vásárlót és a termelőt, azaz a vevő tudja kitől kapja, tudja honnan kapja a terméket, ezzel meg is született az első Vitamin Szalon,
2014. március 28-án nyitottunk.
A prémium minőségű zöldségekhez és gyümölcsökhöz értelemszerűen prémium szintű üzlet és kiszolgálás is tartozik, ezért megalkottuk a Vitamin Szalon koncepcióját, ahol a minőségre érzékenyebb vevők találhatják meg minden területen a számításukat.