Bolti eladó - Újpesti Péklegény Újpest piac

  • Cég neve

    Best Bakery Kft.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest, Szent István tér 12.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Dolgozz velünk az Újpesti piacon lévő Újpesti Péklegény Pékségünkben! Légy része családias csapatunknak!

Heti 5 munkanap, 2 pihenőnap :) Ami fontos, hogy piac révén a péntek-szombati munkanapokra csak kivételes esetekben tudunk kiadni pihenőnapot-szabadságot! Ezek a legpörgősebb napjaink, kérlek vedd figyelembe a jelentkezésednél!

Hétvégi munkavégzés rövidített nyitva tartással!
Szabad ünnepnapok!

Hajnali 5 órai kezdés, ha reggeles vagy, kérlek kalkuláld ezt be a jelentkezésed előtt, pontosan kell beérni!

Elvárások

Légy nyitott és kedves, cserébe mi mindent megtanítunk, ami szükséges a munkakörhöz!
Könnyen tanulható, de fontos, hogy szeresd a Vásárlókat, és a pörgést is :)

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod! Várunk szeretettel!