Bolti eladó

  • Cég neve

    TUTU Óraszalon

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Árkád

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Vevőkkel való kommunikáció, kirakatrendezés, eladás, csomagolás, szíjigazítás, elemcsere, valamint az üzlet karbantartásával kapcsolatos feladatok.

Elvárások

Vevőorientált, agilis, proaktív hozzáállás, csapatban való munka, precizitás és fejlődni vágyás. Hozott tudás előny, de nem szükséges, mindent megtanítunk.

Előnyt jelent

Órák szeretete, jó kommunikációs képesség, kereskedelmi tapasztalat, hosszútávú gondolkodás.

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munka, barátságos légkör, folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk kiemelt bérezéssel.

Céginformáció

A TUTU Óraszalon az utóbbi 13 évben rendkívül dinamikus fejlődésen ment keresztül, sokszorosára tudtuk növelni forgalmunkat ezidő alatt és továbbra is szeretnénk ezen a fejlődési pályán maradni. Ehhez a növekedéshez van szükségünk olyan munkatársakra akik velünk együtt tudnak fejlődni.

Kérjük a jelentkezésed mellé csatold fényképes önéletrajzodat!