Bolti eladó

  • Cég neve

    Trend Phone Kft

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Stadion utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 220e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Zala Plázában található mobiltelefonokat és kiegészítőket árusító üzletünkbe jó beszédkészséggel rendelkező, technikai dolgok után érdeklődő eladót keresünk. Az értékesítők feladata közé tartozik a vásárló precíz kiszolgálása. Az esetleges panaszok megfelelő kezelése és annak lebonyolítása, illetve a napi rutin részét képező minimális adminisztrációs feladatok elvégzése.
Havi munkaidő kb. 15 nap, kezdő nettó fizetés 220 000 Ft.

Elvárások

Ápolt megjelenés, jó beszédkészség, technikai dolgok után való érdeklődés.

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot várunk.