Bolti eladó

  • Cég neve

    Tom Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    7634 Pécs, Nagy-Berki út

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  •  Vásárlókkal szembeni barátságos, kedves és professzionális kiszolgálás
  • Az árukészlet folyamatos ellenőrzése és igény szerinti feltöltése, az érvényes frissességi és szavatossági idővel kapcsolatos szabályozások figyelembevételével a teljes választékra vonatkozóan
  • Áru kicsomagolása, pultok feltöltése áruval és azok árazása, raktározással kapcsolatos teendők, valamint áruátvétel, rakodás
  • Korrekt eljárásmód a pénztárosi műveleteknél, az összes termék helyes, előírásoknak megfelelő kasszázás (pl. a bevásárlókosarakba való bepillantás)
  • A készpénzes, csekkes, hitelkártyás vagy bankkártyás fizetések lebonyolítása és ellenőrzése, pénzkezelés, pénztárgépkezelés
  • Vásárló általi, vagy egyéb panasz, illetve reklamáció esetén közvetlen felettesének azonnali tájékoztatása
  • Visszáruk kezelése

Elvárások

  • Alap/középfokú végzettség, előnyként tekintünk a következőre: kereskedelmi képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, preferáltan élelmiszeripari területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny (pl.: árazó szoftver használat, nyomtatás, árurendelés)
Munkaidő:
Munkavégzés három időszakban történhet, az üzlet nyitvatartásának függvényében:
• Délelőttös
• Köztes munkavégzés: napközben, változó időpontban
• Délutános
• Két havi munkaidőkeret

Amit kínálunk

• Stabil vállalati háttér
• Előrelépési lehetőség
• Biztos, kiszámítható alapbér
• Teljesítményfüggő bónuszrendszer
• Dolgozói kedvezménykártya
• Rugalmas műszakbeosztás
• Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékok és utazási költségtérítés
• Sokoldalú, változatos feladatokkal járó munkakör
• Támogató vezetői és munkatársi közeg
• Felső munkaruházat

Céginformáció

A Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2024-ban már több, mint 150 bolttal, összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem, hogy küldje el szakmai önéletrajzát.