Bolti eladó

  • Cég neve

    The Fishmarket Kft.

  • Munkavégzés helye

    1124 Budapest, Apor Vilmos tér

  • Fizetés

    Nettó 2 300 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vásárlók udvarias, szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása
  • A bolt zavartalan működésének biztosítása (nyitás, zárás, adminisztráció, vendégtér és munkaterület tisztán tartása, leltárazás, pénztár pontos és precíz kezelése)
  • A bolt halpultjainak feltöltése áruval, áruátvétel és leltározás, tanácsadás a vevők számára.
  • Esetenként halak filézése, szeletelése, rákok pucolása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készséggel megáldott, segítőkész, lelkes személyiség
  • Önmagára és környezetére igényes, önálló munkavégzésre képes személy

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi területen, húsiparban  illetve élelmiszeriparban/konyhán szerezett tapasztalat
  • Haltermékek, tengeri állatok ismerete
  • Idegen nyelv (angol) társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

- bejelentett munkaidő
- versenyképes jövedelem
- munkába járási támogatás
- személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Cégünk már másfél évtizede piacvezető a hazai friss halászati termékek importja, feldolgozása és nagykereskedelme területén. Budapesti telephelyünkre a hét 5 napján érkezik friss és fagyasztott áru, a világ minden pontjáról. Magas szintű szolgáltatást kínálva szolgáljuk ki a hazai csúcsgasztronómia szereplőit és egyes élelmiszerkereskedelmi láncokat, valamint a kiskereskedelmi vevőket egyaránt

Kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.