Bolti eladó

  • Cég neve

    Szendrei Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Piac tér

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a vásárlók magas szintű tájékoztatása és kiszolgálása, hogy a vásárlók elégedetten hagyják el az üzletet és máskor is örömmel visszatérjenek
  • napi értékesítési célok megvalósítása
  • az üzlet napi operatív működésének irányitása
  • megrendelések kezelése
  • érkezett áru átvétele, ellenőrzése
  • az üzletben a megfelelő és igényes termékkihelyezés
  • az üzlet rendezettségét, tisztaságát biztositani
  • pénztárosi feladatok ellátása
  • termékek feltöltése, kihelyezése, kezelése
  • aktívan részt venni a leltározás előkészítésében és végrehajtásában
  • áruk aktuális árainak ellenőrzése és azok kiírása

Elvárások

  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • üzlet vásárlókörének növelése
  • üzlet forgalmának növelése

Előnyt jelent

  • középfokú kereskedelmi végzettség
  • kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • szépségiparban szerzett tudás

  • rendelkezel kereskedelemben szerzett tapasztalattal
  • vevőorientált, barátságos, segítőkész, kedves vagy
  • hosszútávú munkában gondolkodsz
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • megoldókészséged, rugalmasságod magasfokú
  • képes vagy önállóan vagy kolléganőddel együtt dolgozni
  • fontos számodra a jó hangulat, ezt meg is tudod teremteni
  • ápolt és igényes vagy
  • szereted a szépségipari termékeket
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • bármilyen végzettséged van, de motivációd határtalan

Amit kínálunk

  • stabil hosszútávú munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • teljes munkaidős munkakör /8 órás/
  • teljesítményösztönző jutalék havonta
  • versenyképes juttatási csomagot
  • dolgozói kedvezmény
  • kiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedre
  • a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat
  • munkába járási támogatást: közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járás költségtérítésének támogatását
  • nyugodt, jó hangulatú munkavégzést
  • a kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünket
  • professzionális betanítási programot
  • teljes munkaidős, bejelentett állás
  • alapbér + jutalék
  • SZÉP-kártya juttatás
  • alapfizetésen felüli forgalmi bónusz-juttatás
  • a bónusz-juttatás függ az üzlet havi forgalmától és leltár eredményétől
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kiszámítható 1 műszakos időbeosztás (2 havi munkaidőkeretben)

    Egyéb információ
  • nyitvatartás szerinti műszakok vállalása (hétfő – péntek: 8.30-17.00, szombat: 8.30-13.00)
  • az üzlet vasárnap zárva tart
  • cégünk 12 kiskereskedelmi üzlettel rendelkezik az ország többi részén
  • központi raktáregységünk Egerben található

Céginformáció

Szépségápolási termékek forgalmazásával foglalkozó, jelenleg 12 üzlettel rendelkező cég, székesfehérvári üzletébe bolti eladó munkatársat keres, 8 órás munkaviszonyba.
Kitűzött célunk 2024 évre, hogy az ország számos városa után egy újabb üzletünk nyíljon Székesfehérváron. Szépségiparban dolgozók és fodrászcikkek, kozmetikumok valamint műkörmös termékek kedvelőinek óriási választékkal szeretnénk kedveskedni. Ehhez keresünk lelkes munkatársakat! Légy nagy családunk tagja, ahol kiteljesedhetsz a munka frontján!

  • Küldd el online fényképes önéletrajzod a profession-re!