Marketing Investment Group Hungary Kft. logo

Bolti eladó- Sizeer

  • Cég neve

    Marketing Investment Group Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest, Futó utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Felelősségi körödbe fog tartozni:
  •  Vásárlók magas szintű kiszolgálása
  •  Üzlet nemzetközi látványtervezésének fenntartása
  •  Vásárlók problémáinak megoldása
  •  Pénztárkezelés

Elvárások

Ha:
  •  érdekel a streetwear kultúra
  •  rajongsz a sneakerekért
  •  szeretnél értesülni a legújabb trendekről
  •  könnyen létesítesz kapcsolatot
  •  felelősségteljes vagy
  •  szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni
  •  szeretsz emberekkel dolgozni
  •  segítőkész és mosolygós vagy
  •  könnyen lebeszélsz másokat a lábukról ;)

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  •  fejlődési és előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő, európai cégnél
  •  szakmai képzések
  •  rugalmas időbeosztás
  •  kellemes, vidám munkakörnyezet
  •  vonzó kedvezmények termékeinkre

Céginformáció

A Sizeer egy multi brand üzletlánc, amely évről évre egyre több vásárlót vonz. A több mint 100 üzletben olyan népszerű márkák kaphatók, mint a Fila, a Nike, az adidas, a Reebok, a Lacoste, a Timberland, a Puma, a Vans vagy a Converse. Lengyelországban és Európa szerte a Sizeer évek óta népszerűsíti a streetwear kultúrát. 2013-ban Németországban megnyílt az első Sizeer üzlet. Ezzel a nappal kezdődött a brand intenzív európai terjeszkedése is. Németországban, Csehországban, Szlovákiában, Litvániában és Lettországban, Romániában több, mint 45 üzletet működtetünk.

Most Magyarországon a sor!

Kérjük a jelentkezésnél jelöld meg, hogy rész vagy teljes munkaidőben tudsz dolgozni.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után csatold a magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod!