Bolti eladó

  • Cég neve

    SENAT RETAIL GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 290e - 380e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az értékesítési terv teljesítése
  • vásárlók segítése az üzletben
  • tanácsadás a termékekkel, vásárlással kapcsolatos kérdésekben
  • információnyújtás az újdonságokról és a különleges akciókról
  • az áruk elérhetőségének és a rajtuk lévő árcéduláknak a folyamatos ellenőrzése
  • az áruk termékcsoportok szerinti elrendezése
  • rend és tisztaság fenntartása az üzlettérben
  • az értékesítési folyamatban használt eszközök kezelése (pl. laptop, pénztárgép, bankkártyaterminál)

Elvárások

tiszteletteljes viselkedés
tanulási vágy
jó kommunikációs készség
kedves, rokonszenves jellem
társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat szükséges

Előnyt jelent

Gyermektermékek területén működő magyar cég megbízható tapasztalata.
Teljes munkaidős állás meghirdetett
Hosszú távú munkavégzés és állandó foglalkoztatás lehetséges.
Lehetőség a fejlődésre
Jó hangulatú csapat, amely segít a tanulásban
Versenyképes fizetés, értékesítési jutalék.

Amit kínálunk

felelősségteljes munkahely Budapest belvárosában (V. kerület, Kossuth Lajos 1. vagy V. kerület, Váci u. 67.) - gyönyörű gyerekbolt, kedves vásárlók
Egy aktív és dinamikusan fejlődő cég, egy csodálatos csapat
érdekes feladatokat
átlátható szerződés, teljes körű fizetés
Kezdő fizetés: nettó 280 000-320 000 forint havonta (próbaidő - 3 hónap)
Munkavállalói kedvezmény termékeinkre
karrier növekedési lehetőség.

Céginformáció

A Kid's Republic egy nemzetközi prémium játékbolt-lánc. Üzleteinkben a világ minden tájáról származó játékok, gyerekkönyvek és gyermektermékek gondosan válogatott, minőségi választékából válogathatnak vásárlóink.

Gyere el hozzánk nemzetközi játékáruházláncunk legújabb üzletébe!
Ha aktív, céltudatos, nem fél a nehéz, de érdekes feladatoktól, eredményorientált, készen áll a tanulásra és valóban karrier növekedésre vágyik az értékesítésben, akkor várjuk önéletrajzát.
Ha érdeklik a játékok és gyermektermékek, társaságkedvelő, eredményre készen állsz és felelősségteljes munkára vágysz, akkor szeretettel várunk csapatunkban!
·         Teljes munkaidő (heti 5 nap/40 óra)
·         Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Kossuth Lajos u. 1. vagy 1056 Budapest, Váci utca 67.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.