Bolti eladó

  • Cég neve

    Sarah Harries Kft.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Margit Körút 40.

  • Fizetés

    Nettó 325e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Árufeltöltés, pénztárgép kezelés, kreatív munka, a vásárlók türelmes kiszolgálása, az üzlet tisztán és rendben tartása.

Elvárások

Legyél kedves és vidám, rendelkezz egy kis angol nyelvtudással, szeresd a divatot, legyél képes önálló vagy éppen kreatív munkavégzésre, legyen igényed a tisztaságra (ismerd a porszívót, a lapátot és a seprűt). Tudjál osztani-szorozni, kivonni és ismerd a dekagramm, kilogramm fogalmát.
Ne késs el a munkából! El tudd fogadni, hogy van főnököd és végre kell hajtanod az utasításait ! Légy kreatív a munkádban !
Pénztárgépet kell kezelned bekamerázott üzletben.
Ilyen egyszerű !

Előnyt jelent

érettségi és angol nyelvtudás , valamint a ruhák szeretete előnyt jelenthet

Amit kínálunk

Versenyképes bérezést, fizetett szabadságot, az MT betartását.

Céginformáció

Használt ruha üzleteink mindig is a minőséget képviselték a piacon.
Cégünk tulajdonosai több mint 25 éves kereskedelmi gyakorlattal rendelkeznek.

Kérjük jelentkezésedhez csatold fényképes, KÉZZEL ÍROTT önéletrajzodat !