Bolti eladó

  • Cég neve

    Samsonite

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Motivált értékesítési tanácsadót keresünk, aki kihívást lát az alábbi feladatokban és fókuszpontokban:
  • Kiváló és prémium vásárlási élmény nyújtása a vásárlóknak
  • A kötelező értékesítési normák alkalmazása és az eladás növelése naprakész termékismerettel
  • Az üzlet nyitására és zárására, az öltözködési szabályokra, a higiéniára, az egészségre és biztonságra, a pénzügyekre vonatkozó irányelvek betartása
  • Kellemes és tiszta üzlethelyiség biztosítása megfelelően bemutatott termékekkel.
  • Raktárkészlet kezelése
  • Tanulásra való hajlandóság és szükséges képzéseken való részvétel

Elvárások

  • Rugalmasság, hétvégi munkavégzés is
  • Maximális vevőközpontúság
  • Lelkes, kommunikatív személyiség

Amit kínálunk

  • 13. havi fizetés
  • Baleset-és életbiztosítás
  • Exkluzív környezet
  • Biztos munkahely egy nemzetközi, fejlődő cégnél
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Dolgozói kedvezmény
  • Csapatépítő rendezvények

Céginformáció

A Samsonite világszerte vezető szerepet tölt be a kiváló utazótáskák, bőröndök és kiegészítők terén, amelyek a figyelemre méltó stílust a legújabb dizájntechnológiával a minőségre és tartósságra való legnagyobb odafigyeléssel ötvözik. A Samsonite több mint 100 éve használja fel gazdag örökségét, hogy olyan páratlan termékeket hozzon létre, amelyek mindenütt megfelelnek a tudatos utazók utazási életstílusának. A Samsonite, Tumi, American Tourister, High Sierra, Gregory, eBags, Hartmann és Lipault Paris márkák portfóliójával termékeinket Észak-Amerika, Ázsia, Európa és Latin-Amerika több mint 100 országában értékesítjük a vállalat által üzemeltetett kiskereskedelmi üzleteken, weboldalakon és számos kiskereskedelmi partnerünkön keresztül.
Te is szeretnél egy globális piacvezető vállalatnál dolgozni egy vadonatúj környezetben? Megvan benned az általunk keresett kereskedelmi tehetség és lendület? Rugalmas csapatjátékos vagy, akinek a hétvégi munkavégzés sem jelent problémát, és nagy szenvedélyt mutatsz a márkánk és termékeink iránt? Akkor induljunk együtt egy új Samsonite kalandra! Eladót keresünk az Allee üzletházban található Samsonite üzletünkbe!
Üzleteink képezik vállalatunk szívét, és ebben te is sokat tehetsz azáltal, hogy kivételes értékesítési tehetségeddel és széleskörű termékismereteddel kiváló szolgáltatást nyújtasz vásárlóinknak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.