Bolti eladó

  • Cég neve

    Samsonite

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Kerepesi út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Magas szintű kiszolgálás
  • Udvarias és professzionális tanácsadás a termékeinkkel kapcsolatban a vásárlóinknak
  • Árukezelés, segítségnyújtás az üzlet esztétikus kialakításában
  • Pénztárgép használata
  • Forgalmi mutatók követése, elérése

Elvárások

  • Maximális vevőközpontúság
  • Barátságos, kommunikatív személyiség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • 13. havi fizetés
  • Balesetbiztosítás
  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Exkluzív környezet
  • Biztos munkahely egy nemzetközi, fejlődő cégnél
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, barátságos légkör
  • Dolgozói kedvezmény

Céginformáció

A Samsonite 1910-es megalakulása óta prémium minőségű bőröndöket, időtálló táskákat készít, amik kielégítik az utazók és ingázók igényeit, a világ bármely pontján.
Ma a családi üzlet egy dinamikus, világvezető bőrönd céggé nőtte ki magát.
Ha szeretnél prémium minőségű termékekkel, egy világszerte ismert márkánál dolgozni 20 órában, részmunkaidőben, várjuk jelentkezésedet az Aréna plázában és a Westendben található márkaboltunkba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat.