Bolti Eladó / Sales Assistant (30h)

  • Cég neve

    Adidas - Kornferry

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

AZ ÖN TEVÉKENYSÉGEI:

  • Legyen Ön is a márka nagykövete azáltal, hogy összekapcsolja, elkötelezi és inspirálja ügyfeleit az Adidas értékeinkhez igazodva.
  • Dolgozzon együtt, és ösztönözze az értékesítést az árukezelés (kiszállítás és utánpótlás) támogatásával, hogy csapatként nyerhessen az üzlet céljainak elérése érdekében.
  • Vállaljon felelősséget, és legyen proaktív saját tanulásában azáltal, hogy elvégzi az összes vonatkozó képzést, és hatékonyan alkalmazza azokat a műhelyben.

#WePowerPossible

Elvárások

  • 1+ hónap munka sport- vagy divatáru kiskereskedelmi környezetben.
  • Az áruházi KPI-k ismerete és az ezek értelmezésére szolgáló eszközök ismerete az értékesítés növelése érdekében.
  • Hatékony ügyfélszolgálati és értékesítési készség.
  • Csapatjátékos lévén, rugalmas, tanulni vágyó és kíváncsi.
  • Jó kommunikációs készség angolul.

Amit kínálunk

AZ ALKALMAZOTTAK EZT SZERETIK NÁLUNK:

  • Támogató csapat, amely végigkíséri a társaságban, és inspirál az új kihívások megnyerésére.
  • Karrier határok nélkül: a növekedés lehetősége a kiskereskedelmi, irodai és elosztói központokban.
  • Fejlesztési lehetőségek: ingyenes képzések a termékről, szolgáltatásról, folyamatokról, személyes hatékonyságnövelő programokról.
  • Modern környezet a legmagasabb kiskereskedelmi szabványokkal és a legjobb technológiákkal.
  • A sokszínűség, a méltányosság és a befogadás kultúrájának felkarolása.
  • Innovációk a sport új korszakának megteremtéséhez, egyensúlyban a természettel.

AJÁNLUNK:

  • Versenyképes javadalmazás és jutalmak (bónuszok, ajánlóprogram stb.).
  • Ingyenes egyenruha garnitúra évente kétszer.
  • Kedvezmény az Adidas termékekre online és minden saját üzletben.

Munkavégzés helye: HUNGARY, Budapest, Váci utca 24.

Céginformáció

Szia, ez az első lépés az adidas utazásodban. Több mint 70 éve hozzuk létre a legjobb sportfelszerelést, és emberek millióit inspiráljuk arra, hogy a sport révén változtassák meg életüket. Alapvető értékünk az emberek. Az adidas optimisták csapata. Aktív életmódot folytatunk, innovációkat hozunk létre a sport és a természet egyensúlyának megteremtése érdekében, határok és előítéletek nélkül tekintünk a világra, és változást inspirálunk vásárlóinkban. A kiskereskedelmi üzletek jelentik az első kapcsolatfelvételi pontot fogyasztóinkkal és az Adidas márka szívét. Szeretnél részese lenni az utazásnak? Csatlakozz hozzánk most!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.