Bolti eladó

  • Cég neve

    RÓZSA DOHÁNY Bt.

  • Munkavégzés helye

    1086 Budapest, Teleki László tér

  • Fizetés

    Bruttó 270e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapest, VIII. kerületi, frekventált helyen lévő üzletünkbe dohánybolti eladót keresünk teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.
Pozíció leírás:
Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.
Feladatok:
- vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása
- felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
- vevők kiszolgálása
- áru csomagolása
- pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
- közreműködés a leltározásban
- áruátvétel, rakodás, raktározás

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület
Jelentkezés módja: a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Elvárások

  • Elvárások:
  • - középfokú végzettség
  • - kapcsolatteremtő készség
  • - meggyőző készség
  • - megbízhatóság, önállóság
  • - pontosság, felelősségtudat

Előnyt jelent

  • Előny:
  • - értékesítendő termékcsoport ismerete
  • - hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Amit kínálunk: versenyképes fizetés

  • A lenti „Jelentkezem” gomb megnyomása után kérjük, küldje meg részünkre önéletrajzát.