Bolti eladó-raktáros

  • Cég neve

    Szandi-Tim Kft.

  • Munkavégzés helye

    1173 Budapest, Csomafalva utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

-értékesítés
-eladott termékek előkészítése szállításra
-áruátvétel,-kiadás
-kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
-eladótér rendben tartása

Elvárások

-legalább középfokú iskolai végzettség
-jó kommunikációs készség
-megbízhatóság,terhelhetőség, rugalmasság
-időnkénti hétvégi munkavégzés beosztás szerint (szombat)

Előnyt jelent

-B kategóriás jogosítvány
-kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

-családias környezet
-hosszútávú munkalehetőség
-versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Dr. Padló üzlethálózat 17 magyar üzlet társulása. 2003 óta szolgáljuk ki Vásárlóinkat üzleteinkben, majd 2012-ben megnyitottuk webáruházunkat is, ahol az üzletekhez hasonlóan kedvező áron, kiváló minőségben szolgáljuk ki az ország egész területén Vásárlóinkat, a kényelmes házhozszállítás előnyei mellett. Széles választékban kínálunk: szőnyeget, laminált padlót, padlószőnyeget, konyhai szőnyeget, LVT (vinyl) - design padlót, műfüvet, lakásdekorációs és parafa termékeket.
Jelenleg budapesti csapatunk bővítésére keresünk egy munkájára igényes, barátságos, megbízható csapatjátékost.

A jelentkezéseket email-ben várjuk fényképes önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével.